קמפוס הרכבת.

קיסריה.

מתחם עסקים חדשני וירוק, 50 מטר מתחנת הרכבת, בתקן LEED GOLD. שלושה מבנים בני 6 קומות (סה"כ 45,000 מ"ר) של משרדים, אודיטוריום ומסחר במפרט טכני עשיר בהתאם לצרכי הלקוח.

כל הסיבות מובילות להצלחה

בזכות המיקום

50 מטר מתחנת הרכבת בתוך הפארק/ מיקום אסטרטגי / קירבה לצירי

תנועה מרכזיים (6,4,2) / נגד כיוון פקקי התנועה.

לפארק נגישות מירבית לכבישים 2, 4 ו-6 ונמצא בכיוון ההפוך לפקקים, כך שנסיעה מתל אביב או חיפה לקיסריה אורכת בשעות השיא כ- 40 דקות בלבד. בתוך הפארק תחנת רכבת ולנוסעים בה ממתין שאטל חשמלי מתוזמן עם שעות הגעת הרכבת, כל היום ובחינם. כמו כן קורקינטים שיתופיים, שבילי הליכה ואופניים לרווחת העובדים.

כל הסיבות מובילות להצלחה

בזכות רווחת העובד

שירותי HR CENTER לחברות הפארק (גיוס, פיתוח עובדים ורווחה) /

WELL-BEING של העובדים במרכז / סביבה המקדמת מדיניות ESG /

איכות חיים, סביבת עבודה בסטנדרט קיסריה.

משקיעים בטיפוח ההון האנושי של החברות בפארק עם פעילויות רווחה רבות ומגוונות, אירועי ספורט, אימוני כושר ויוגה, ירידים, מפגשים חברתיים, הטבות לעובדים ועוד. במסגרת אקדמיית הפארק, ירידי תעסוקה, כנסים, הרצאות העשרה, סדנאות והכשרות למנהלים ולעובדים בפארק.

כל הסיבות מובילות להצלחה

בזכות החדשנות

בנייה איכותית וירוקה בסטנדרט LEED GOLD / גמישות תכנונית והתאמה

לצרכי הלקוח / תשתיות חכמות / מוקד שירות וביטחון חכם ומנוטר 24/7.

בקמפוס הרכבת חללים מגוונים, המתאימים לעסקים קטנים וכן לחברות שזקוקות למבנים של אלפי מטרים. הפארק עומד בחוד החנית הטכנולוגית. הטמענו יישומים חכמים המקושרים ל'קוקפיט' של מנהלת הפארק וכך עוקבים אחר המתרחש. מכלול השירותים, כמו תשתית תקשורתית מתקדמת, אבטחה 24/7, תחבורה ירוקה וחכמה ניתנים ללא תשלום נוסף.

כל הסיבות מובילות להצלחה

בזכות קהילת עסקים מובילה

230 חברות מובילות / אקוסיסטם במיטבו / מפגשים מקצועיים, יזום

נטוורקינג / מעטפת שירותים כוללת במודל ONE STOP SHOP.

פארק העסקים החכם של קיסריה הוא אחד הגדולים בישראל. הפארק מתפרש על פני שטח של כ-3,500 דונם ופועלות בו היום כ-230 חברות (12,000 עובדים). בפארק כ-9 מרכזי מו"פ וכ-150 חברות מובילות מתחומי ההייטק, הביוטכנולוגיה, המכשור הרפואי, טכנולוגיית מים ואיכות סביבה.

קמפוס הרכבת

את "רוח הקמפוס" מרכיבים שלושה מבנים CLASS A שממוקמים סביב כיכר ירוקה שבמרכזה בריכה אקולוגית.

הכירו את הקמפוס.

מנכ"לים ממליצים

הנראות של המקום, המיקום האטרקטיבי, הליווי המקצועי, המענה המהיר לבקשות – הם רק חלק ממה שגרם למנכ"לים של חברות מובילות, מתחומי ההיי-טק, הביוטכנולוגיה, המכשור הרפואי, טכנולוגיות המים, איכות הסביבה ועוד, לבחור בפארק העסקים החכם של קיסריה!

צפו במה שהיה להם לספר.

לפרטים נוספים:

משרדים להשכרה החל מ - 100 מ"ר

צפי אכלוס: Q1/2025
קמפוס
הרכבת
2566*